SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
296 081 €
(2 369 € / m²)
Prodaja
4
2+
125 m²
Yavansu Yolu Cd.

spalnica4
površina125 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

شقق مطلة على البحر ضمن مجمع آمن مع مسبح في كوشاداسي، أيدين
تقع الشقق المطلة على البحر على أرض صخرية في كوشاداسي. تُعتبر كوشاداسي منطقة سياحية رئيسية ف...

Ostalo
Starost oglasa: 325 dni
Posodobljeno: 122 dni

Lokacija

Yavansu Yolu Cd.
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi