SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
89 000 €
(1 780 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Kılınçarslan Caddesi

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

شقة مصممة بأناقة بإطلالات طبيعية في كارججاق – ألانيا
تقع هذه الشقة المعروضة للبيع في منطقة كارججاق، إحدى أكثر أحياء ألانيا جمالًا من حيث الطبيعة، حيث ...

opremljeno
Starost oglasa: 322 dni
Posodobljeno: 270 dni

Lokacija

Kılınçarslan Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi