SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
169 000 €
(1 536 € / m²)
Prodaja
2
1
110 m²
Atatürk Caddesi

spalnica2
površina110 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Furnished Apartment in a Complex with Pool in Alanya, Mahmutlar
Alanya is one of the ideal places for living, investing, and vacationing thanks to its...

opremljeno
Starost oglasa: 327 dni
Posodobljeno: 326 dni

Lokacija

Atatürk Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi