SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
105 000 €
(1 296 € / m²)
Prodaja
2
2+
81 m²
Kuşadası - Söke Yolu

spalnica2
površina81 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Stunning 2 Bedroom Apartment for Sale in Kusadasi Golf And Spa Resort Aydin TurkeyEsales Property ID: es5553222Kemalpasa Mahallesi,Kiranta Mevkii,Soke...

opremljeno
Starost oglasa: 422 dni
Posodobljeno: 95 dni

Lokacija

Kuşadası - Söke Yolu
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Esales Property Ltd

Podobni oglasi