Seznam ponudb
41
41
41
110 000 €
(1 897 € / m²)
Prodaja
1
1
58 m²
Atatürk Caddesi
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
1
površina
58 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
📮ALANYA/MAHMUTLAR🏡SERENİTY RESIDENCE🧊 Pool view▫1+1▫55 M2▫Furnished▫1 Bathroom/WC▫1 Balcony▫Special Big Shower▫Building year 2021▫8th floor of 12-s...
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
412 dni
Posodobljeno:
34 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Atatürk Caddesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.