SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
150 000 €
(1 250 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
Alanya Kavşağı

spalnica3
površina120 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع العقار في كوناكلي. كوناكلي تحظى بشعبيه كبيره بسبب موقعها بالقرب من البحر. أصبحت واحده من وجهات العطله المفضله لدى السياح على مدى السنو...

opremljeno
Starost oglasa: 419 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Alanya Kavşağı
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Podobni oglasi