SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
198 737 €
(1 035 € / m²)
Prodaja
3
1
192 m²
شارع تونس, سليمان

spalnica3
površina192 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

In luxury Residence frontline beach, between Raoued and Gammarth, very quiet with park and private beach, large apartment on the 6th and last floor, v...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaNadstropjeLočeni wcTuš kabinaOdprt bivalni prostor

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

شارع تونس, سليمان
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Home in Tunisia

Podobni oglasi