SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
630 418 €
(5 530 € / m²)
Prodaja
2
2+
114 m²
ถนนปฏัก, ตําบลกะรน

spalnica2
površina114 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

On the hillside of Kata this two bedroom, two bath condo has amazing sea views. The apartment is quiet and peaceful and has inspiring breathtaking pa...

opremljeno
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

ถนนปฏัก, ตําบลกะรน
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Siam Real Estate

Podobni oglasi