SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
124 865 €
(4 459 € / m²)
Prodaja
1
1
28 m²
Kade Kwan, ตําบลกะรน

spalnica1
površina28 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ponúkame na predaj moderný apartmán v projekte Katabello Phuket, ktorý je navrhnutý s dôrazom na praktickú a pohodlnú dispozíciu. Apartmán pozostáva z...

Nadstropje:
1. nadstropje od 7
Starost oglasa: 111 dni
Posodobljeno: 33 dni

Lokacija

Kade Kwan, ตําบลกะรน
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

1.BCR s.r.o.

Veronika Machotková

Podobni oglasi