SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
114 715 €
(3 374 € / m²)
Prodaja
2
1
34 m²
ปฏักซอย 14, ตําบลกะรน

spalnica2
površina34 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

New apartment with furniture and appliances in a modern complex, 10 minutes to the beach!A new, bright apartment for sale in one of the most sought-af...

opremljeno
Starost oglasa: 159 dni
Posodobljeno: 146 dni

Lokacija

ปฏักซอย 14, ตําบลกะรน
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DDA Realty

Podobni oglasi