Seznam ponudb
15
15
15
177 529 €
(2 466 € / m²)
Prodaja
2
1
72 m²
Soi Plukjae, ตําบลกะรน
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
72 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Project located on Kata and completed in September 2015. Consists of 153 apartments, divided into several buildings
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Bazen
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
163 dni
Posodobljeno:
119 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Soi Plukjae, ตําบลกะรน
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
50 lemons
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
50 lemons
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi