SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
118 942 €
(3 498 € / m²)
Prodaja
1
1
34 m²
ถนนปฏัก, ตําบลกะรน

spalnica1
površina34 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

The condominium was completed in November 2023

Ostalo
Starost oglasa: 163 dni
Posodobljeno: 126 dni

Lokacija

ถนนปฏัก, ตําบลกะรน
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

50 lemons

Podobni oglasi