SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
236 987 €
(2 154 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
110 m²
ถนนท้ายนา, ตําบลกะรน

spalnicaatypical
površina110 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This is a two bedroom, two bath sea view condo for sale in Karon, Phuket. There are plenty of windows on every side of the unit that allows lots of s...

Ostalo
Starost oglasa: 330 dni
Posodobljeno: 329 dni

Lokacija

ถนนท้ายนา, ตําบลกะรน
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi