SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 444 709 €
(4 630 € / m²)
Prodaja
5
2+
312 m²
ถนนเทพกระษัตรี, ตําบลเกาะแก้ว

spalnica5
površina312 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A rare chance to own a 5 Bedroom genuinely exotic and luxurious apartment with foreign freehold status. This unique apartment is a beautiful example ...

opremljeno
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

ถนนเทพกระษัตรี, ตําบลเกาะแก้ว
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Siam Real Estate

Podobni oglasi