SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
389 175 €
(1 946 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
200 m²
ถนนเทพกระษัตรี, ตําบลเกาะแก้ว

spalnicaatypical
površina200 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Unfurnished villa for sale ready to move in. Can park 2 carsProject OverviewCasa Riviera Phuket is a luxury single-detached house project featuring a...

Ostalo
Starost oglasa: 332 dni
Posodobljeno: 331 dni

Lokacija

ถนนเทพกระษัตรี, ตําบลเกาะแก้ว
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi