SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
486 576 €
(7 372 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
66 m²
Choeng Thale, ตําบลเชิงทะเล

spalnicaatypical
površina66 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to Sunshibe BeachFront, an exquisite leasehold property perfectly situated in the sought-after area of Bangtao/Layan. This beautifully appoint...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Choeng Thale, ตําบลเชิงทะเล
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi