SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
411 880 €
(8 406 € / m²)
Prodaja
2
1
49 m²
Choeng Thale, ตําบลเชิงทะเล

spalnica2
površina49 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ponúkame na predaj 1-spálňový apartmán v druhej fáze prestížneho projektu Gardens of Eden - Park Residences. Táto fáza projektu bude dokončená v Q4/20...

Parametri

Oprema & lastnosti

Parametri

Stanje:
Ostalo
tip stavbe:
Mešana
Starost oglasa: 31 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Choeng Thale, ตําบลเชิงทะเล
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

1.BCR s.r.o.

Veronika Machotková

Podobni oglasi