SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
116 662 €
(2 651 € / m²)
Prodaja
1
1
44 m²
ซอยเชิงทะเล 16, ตําบลเชิงทะเล

spalnica1
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Introducing The Regent Bangtao, a luxury condominium in a prestigious area near Boat Avenue, a popular entertainment hub.

opremljeno
Starost oglasa: 164 dni
Posodobljeno: 120 dni

Lokacija

ซอยเชิงทะเล 16, ตําบลเชิงทะเล
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

50 lemons

Podobni oglasi