SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
134 626 €
(3 639 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
37 m²
Soi Cherngtalay, ตําบลเชิงทะเล

spalnicaatypical
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The Panora Phuket Sea-View CondominiumThe Panora Phuket is a mixed-use project located in Choeng Thale, Phuket and was completed in Dec 2018. It has 4...

Ostalo
Starost oglasa: 331 dni
Posodobljeno: 331 dni

Lokacija

Soi Cherngtalay, ตําบลเชิงทะเล
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi