SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
130 476 €
(4 209 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
31 m²
ลายัน 4, ตําบลเชิงทะเล

spalnicaatypical
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Beautiful modern studio loft in a very desirable location of Phuket. The studio has spacious magnificently decorated bathroom. The bedroom and living...

Ostalo
Starost oglasa: 333 dni
Posodobljeno: 332 dni

Lokacija

ลายัน 4, ตําบลเชิงทะเล
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi