SUPA24
Dnevna soba; naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba; naravna svetloba, sodoben slog, lesena tla
Dnevna soba; naravna svetloba, sodoben slog
84 700 €
(2 567 € / m²)
Prodaja
2
1
33 m²
ศรีสุชาติ ซอย 8, เทศบาลตําบลรัษฎา

spalnica2
površina33 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Fully renovated apartment on the 6th floor in a modern residential complex from one of the island's leading developers. The interior is decorated in a...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Po prenoviModeren slogOpremljenoKuhinjski aparatiNaravna svetlobaNadstropjePametne napraveVarovanje

opremljeno
Starost oglasa: 85 dni
Posodobljeno: 85 dni

Lokacija

ศรีสุชาติ ซอย 8, เทศบาลตําบลรัษฎา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Undersun Estate

Podobni oglasi