SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
368 622 €
(2 261 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
163 m²
เทศบาลนครเกาะสมุย

spalnicaatypical
površina163 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

PROPERTY DESCRIPTION • 163 square meters • Living area with sea view and balcony • Full equipped kitchen • Guest bathroom • Master bedroom with bathro...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

เทศบาลนครเกาะสมุย
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi