SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
171 749 €
(1 493 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
115 m²
เทศบาลนครเกาะสมุย

spalnicaatypical
površina115 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nestled in the serene locale of Bo Phut, Ko Samui, the Whispering Palms Suite offers a splendid opportunity to own a piece of tropical paradise. This ...

Ostalo
Starost oglasa: 332 dni
Posodobljeno: 332 dni

Lokacija

เทศบาลนครเกาะสมุย
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi