SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
53 459 €
(1 336 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
เทศบาลเมืองชะอํา

spalnica2
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Project : Rain Cha Am-Hua Hin
GPS : https://maps.app.goo.gl/44z1mfWjSzWgsY2g6
Listing ID : CX-129440
FOR SELL : 1,960,000 ฿

opremljeno
Starost oglasa: 72 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

เทศบาลเมืองชะอํา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Connex Property

Podobni oglasi