Seznam ponudb
22
22
22
100 029 €
(1 220 € / m²)
Prodaja
1
1
82 m²
ถนนชัยพฤกษ์ ซอย3, เมืองพัทยา
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
1
površina
82 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
82 Sqm 1 Bedroom w/ Garden Views in Baan Suan Lalana Condominium Jomtien Condo For Sale - BSL16
Location: Soi Chaiyapruek, Jomtien, Pattaya
Bedroom: 1...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
tip stavbe:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Starost oglasa:
9 dni
Posodobljeno:
1 dni
Prijavi oglas
Lokacija
ถนนชัยพฤกษ์ ซอย3, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.