SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
64 096 €
(1 831 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา

spalnica2
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Project : UNIXX South Pattaya
GPS : https://maps.app.goo.gl/HHu37RGgzVx6nFDEA
Listing ID : CX-134314
FOR SELL : 2,350,000 ฿

opremljeno
Starost oglasa: 67 dni
Posodobljeno: 67 dni

Lokacija

ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Connex Property

Podobni oglasi