SUPA24
Ostalo; razgled, naravna svetloba
Terasa; razgled
Hiša in okolica; razgled, naravna svetloba
134 867 €
(2 545 € / m²)
Prodaja
2
2+
53 m²
เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา

spalnica2
površina53 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

53 Sqm 2 Bedroom w/ Garden Views in The Riviera Beverly Hills Residences Jomtien Pattaya Condo For Sale - BEV06
Location: Thepprasit 9 Alley, Jomtien

Ostalo
Starost oglasa: 69 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Podobni oglasi