SUPA24
Ostalo; razgled
Spalnica; naravna svetloba, sodoben slog
Balkon; razgled
70 892 €
(2 085 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
34 m²
เทพประสิทธิ์, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina34 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Renovated Sea-View Studio in Pattaya (View Talay 2)
Are you looking for the perfect home or an excellent investment opportunity in sunny Thailand? We ...

opremljeno
Starost oglasa: 73 dni
Posodobljeno: 73 dni

Lokacija

เทพประสิทธิ์, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Roof21 Thailand

Podobni oglasi