SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
135 485 €
(968 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
140 m²
ถนนทัพพระยา, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina140 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Huge 1 bedroom condo at Viewtalay 5 C for sale, just 3 min walk to the beach!

If you are looking for condo where you can fullfill all your wishes b...

opremljeno
Starost oglasa: 76 dni
Posodobljeno: 76 dni

Lokacija

ถนนทัพพระยา, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REMAX Capital Property

Podobni oglasi