SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
103 826 €
(1 550 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
67 m²
ซอยจอมเทียน 15, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover the perfect blend of comfort and convenience with this charming 1-bedroom apartment in the prestigious Leela Paradise Residence, located in t...

Ostalo
Starost oglasa: 81 dni
Posodobljeno: 81 dni

Lokacija

ซอยจอมเทียน 15, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Thavorn Asia Property

Podobni oglasi