SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
34 158 €
(1 139 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
30 m²
Romanasia Soi, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina30 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover a fantastic opportunity to own a stylish studio apartment in the popular Thepthip Mansion, right in the heart of Pattaya’s sought-after Pratu...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorOpremljenoNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 81 dni
Posodobljeno: 58 dni

Lokacija

Romanasia Soi, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Thavorn Asia Property

Podobni oglasi