SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
69 126 €
(2 659 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
26 m²
ซอยนาจอมเทียน 6, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina26 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover modern living in the heart of Pattaya with this stylish 26 m² studio apartment in The Riviera Monaco Pattaya. Perched on the 24th floor of a ...

Ostalo
Starost oglasa: 81 dni
Posodobljeno: 81 dni

Lokacija

ซอยนาจอมเทียน 6, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Thavorn Asia Property

Podobni oglasi