SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
31 395 €
(1 121 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
28 m²
ซอยจอมเทียนสาย 2 ซอย 7, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina28 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience the best of Pattaya living with this modern studio apartment in Laguna Beach Resort, perfectly situated in the sought-after Jomtien neighbo...

Ostalo
Starost oglasa: 81 dni
Posodobljeno: 80 dni

Lokacija

ซอยจอมเทียนสาย 2 ซอย 7, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Thavorn Asia Property

Podobni oglasi