SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
80 055 €
(2 287 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
35 m²
พระตําหนัก 1, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover the perfect blend of style and convenience with this charming 1-bedroom apartment located in the prestigious Unixx condominium in Pattaya. Ne...

Ostalo
Starost oglasa: 82 dni
Posodobljeno: 82 dni

Lokacija

พระตําหนัก 1, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Thavorn Asia Property

Podobni oglasi