SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
341 260 €
(1 673 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
204 m²
สุขุมวิท พัทยา 46, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina204 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover a rare opportunity to own a stunning 2-bedroom apartment in the prestigious LK Legend complex, right in the heart of Central Pattaya. This sp...

Ostalo
Starost oglasa: 86 dni
Posodobljeno: 86 dni

Lokacija

สุขุมวิท พัทยา 46, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Thavorn Asia Property

Podobni oglasi