SUPA24
Hiša in okolica; razgled
Dnevna soba; kuhinjski aparati, naravna svetloba, sodoben slog, talne ploščice, lesena tla
Dnevna soba; naravna svetloba, sodoben slog, talne ploščice
243 000 €
(3 240 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
8, เมืองพัทยา

spalnica3
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Představujeme vám moderní apartmán 3+kk o rozloze 82 m² situované v 7. patře moderního rezidenčního komplexu, který se nachází pouhých 100 metrů od pl...

opremljeno
Starost oglasa: 81 dni
Posodobljeno: 81 dni

Lokacija

8, เมืองพัทยา

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Tsvetomir Zlatkovski

Podobni oglasi