SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
79 000 €
(2 194 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา

spalnica2
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxusní apartmán 2+kk s výhledem na lagunu v exotickém Jomtien
Tento příjemný apartmán 2+kk o velikosti 40 m² ve 3. patře prestižního komplexu nabízí ...

opremljeno
Starost oglasa: 87 dni
Posodobljeno: 25 dni

Lokacija

เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Tsvetomir Zlatkovski

Podobni oglasi