SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
330 306 €
(4 787 € / m²)
Prodaja
2
2+
69 m²
พระตําหนัก 5, เมืองพัทยา

spalnica2
površina69 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

69.68 Sqm 2 Bedroom w/ Sea Views in The Panora Pattaya Condominium Condo For Sale - PANO20
Location: Pratumnak Soi 5, Pratumnak Hill, Pattaya

Ostalo
Starost oglasa: 92 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

พระตําหนัก 5, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Podobni oglasi