SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
63 224 €
(1 860 € / m²)
Prodaja
2
1
34 m²
ถนนเกษตรสิน 7, เมืองพัทยา

spalnica2
površina34 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience all the joys of Pattaya living in this stunning 7th-floor condominium in Pratumnak Cozy Beach. This brand-new 34 sqm apartment is move-in r...

opremljeno
Starost oglasa: 121 dni
Posodobljeno: 120 dni

Lokacija

ถนนเกษตรสิน 7, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SEA Property Group Co. Ltd

Podobni oglasi