SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
62 998 €
(1 909 € / m²)
Prodaja
2
1
33 m²
ซอยนาจอมเทียน 6, เมืองพัทยา

spalnica2
površina33 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Seven Seas Côte d'Azur is a stylish 1-bedroom apartment of 33 m2 located 100 meters from Jomtien beach!Fully furnished and ready to move in or rent!Th...

Ostalo
Starost oglasa: 115 dni
Posodobljeno: 115 dni

Lokacija

ซอยนาจอมเทียน 6, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DDA Realty

Podobni oglasi