SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 740 225 €
(7 211 € / m²)
Prodaja
3
2+
380 m²
ซอยนาเกลือ 16/1, เมืองพัทยา

spalnica3
površina380 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Ultra-Spacious Beachfront Duplex – 380 SQ.M. at Northpoint Condominium, Wongamat Beach
A rare opportunity to acquire an ultra-luxury beachfront duplex...

Ostalo
Starost oglasa: 124 dni
Posodobljeno: 124 dni

Lokacija

ซอยนาเกลือ 16/1, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Roof21 Thailand

Podobni oglasi