SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
359 007 €
(2 393 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
150 m²
ซอยพระตําหนัก 6, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina150 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover Penthouse with Stunning Sea Views, a 2 Bedroom and 2 Bedroom Condo, 150 m² for sale. This presents an excellent opportunity to own a sea-view...

opremljeno
Starost oglasa: 130 dni
Posodobljeno: 52 dni

Lokacija

ซอยพระตําหนัก 6, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REMAX Capital Property

Podobni oglasi