SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
434 281 €
(1 677 € / m²)
Prodaja
4
2+
259 m²
เทพประสิทธิ์ 5, เมืองพัทยา

spalnica4
površina259 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Spacious 4-Bedroom Condo for Sale in Gardenia, Jomtien
This is the largest unit available in Gardenia, offering 259.05 sqm of living space on the 1st ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorKadPralni strojVarovanje

opremljeno
Starost oglasa: 160 dni
Posodobljeno: 148 dni

Lokacija

เทพประสิทธิ์ 5, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Roof21 Thailand

Podobni oglasi