SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
346 271 €
(6 533 € / m²)
Prodaja
1
1
53 m²
ซอยนาเกลือ 33, เมืองพัทยา

spalnica1
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

53.87 Sqm 1 Bedroom w/ Sea Views in Once WongAmat Condominium Pattaya Condo For Sale - OW04
Location: Pattaya-Naklua Road, North Pattaya
Bedroom: 1

Ostalo
Starost oglasa: 179 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

ซอยนาเกลือ 33, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Podobni oglasi