SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
47 129 €
(1 274 € / m²)
Prodaja
1
1
37 m²
พระตําหนัก 4 ซอย 6, เมืองพัทยา

spalnica1
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

37 Sqm 1 Bedroom w/ City Views in Siam Oriental Tropical Garden Condominium Pattaya Condo For Sale - SOTG08
Location: Pratumnak Soi 4 Alley, Pratumnak...

Ostalo
Starost oglasa: 208 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

พระตําหนัก 4 ซอย 6, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Podobni oglasi