SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
250 561 €
(4 818 € / m²)
Prodaja
2
2+
52 m²
จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา

spalnica2
površina52 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

52 Sqm 2 Bedroom w/ Sea Views in Embassy Life Pattaya Condo For Sale - EMBL05
Location: Jomtien 2nd Road, Jomtien, Pattaya
Bedroom: 2
Bathroom: 2

Ostalo
Starost oglasa: 212 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Podobni oglasi