SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
125 641 €
(1 795 € / m²)
Prodaja
2
2+
70 m²
ถนนชัยพฤกษ์ ซอย3, เมืองพัทยา

spalnica2
površina70 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Seven Seas Resort Pattaya | 2-Bedroom Condo | 72 SQ.M. | Pool View | 6th Floor
Own your slice of tropical paradise with this spacious 2-bedroom, 2-ba...

opremljeno
Starost oglasa: 231 dni
Posodobljeno: 149 dni

Lokacija

ถนนชัยพฤกษ์ ซอย3, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Roof21 Thailand

Podobni oglasi