SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
119 135 €
(1 568 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
76 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Beachfront Jomtien Residence Build A for Sale1 Bedroom, 1 Bathroom in size 76 sq.m. situated in 2nd floor of the bulding A at Beachfront Jomtien Resid...

Ostalo
Starost oglasa: 335 dni
Posodobljeno: 335 dni

Lokacija

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi