SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
42 359 €
(1 086 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
39 m²
ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina39 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The Center Views Bangsaray for Sale Hot Deal! Waiting for you to be the owner! Foreigner, Thai and Thai Company Ownership still Available!! This is a ...

Ostalo
Starost oglasa: 335 dni
Posodobljeno: 335 dni

Lokacija

ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi