SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
489 778 €
(2 915 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
168 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina168 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience luxurious living in this stunning high-floor condominium, boasting breathtaking sea views that promise unforgettable sunrises and sunsets. ...

Ostalo
Starost oglasa: 335 dni
Posodobljeno: 334 dni

Lokacija

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi